שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

אודות החברה

ציפוי מתכת

חברת אלקטרו כימי – גלוון קר מתמחה בציפוי מתכות באבץ – גלוון קר. החברה הוקמה בשנת 1980, ומאז היא מעניקה שירותים מקצועיים ואיכותיים לחוג גדול של לקוחות, הכולל מסגריות, חברות גדולות במשק ועסקים פרטיים נוספים.

ציפוי אבץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר

חברת אלקטרו כימי שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והיעיל ביותר, כדי לחסוך עבורם את הוצאות אחזקת מוצרי המתכת וכדי שייהנו ממוצרי מתכת איכותיים לאורך שנים ארוכות.

ציפוי אבץ שהחברה מבצעת נועד להגן על המתכת מפני קורוזיה ולהעניק לה עמידות לאורך שנים. עלויות הגלוון הן נמוכות יחסית, ולכן גלוון חוסך את הוצאות האחזקה, הטיפול והשימור של המתכת לאורך שנים. כמו כן, האבץ מהווה בסיס לצביעה רטובה או לצביעה בתנור. חברת אלקטרו כימי מתמחה בציפוי אבץ), ומחויבת להעניק לכל אחד מלקוחותיה את השירות הטוב והאיכותי ביותר.

כחברה שחרטה על דגלה את ערך המקצוענות, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מרב ומיטב המשאבים, כדי שייהנו ממוצר איכותי ומשירות מקצועי. הודות לצוות העובדים המנוסה והמיומן, כמו גם לידע מקצועי עשיר שצברנו במהלך למעלה מ- 30 שנות פעילותינו, יש ביכולתנו להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר. כל לקוחותינו נהנים מאחריות על העבודה, ממוצר איכותי ומעמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.

עם לקוחותינו נמנים: זכאי אומנות המתכת, אריה אומנות המתכת, רום-תן, דיזיין חלונות בלגיים, תובל חלונות ברזל, שטייניץ הנדסת תאורה, ארטפרו חלונות בלגיים, ג'יי עיצובים, ארט מעקות, מעקות הדר ועוד.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אלקטרו כימי

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן