שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

אלמנטים מברזל

לאחר שנים רבות של מתן שירותי גלוון שבהם דאגנו להפגין מקצועיות, הגינות ומתן יעוץ לכל דורש, החלטנו להתרחב ולפתוח אולם תצוגה ומחסן של אלמנטים מברזל דקורטיביים שישרת את מגוון הלקוחות.

מה ניתן למצוא באולם התצוגה שלנו?

באולם התצוגה ניתן יהיה למצוא אלמנטים מברזל לסורגים, גדרות, שערים, מעקות ברזל, אביזרים לענף המסגרות ושאר עיצובים מיוחדים מברזל. עוד ניתן יהיה למצוא אצלנו, עמודים מוכנים לגדרות, צירים ומסילות לשערים, אלמנטים מברזל דקורטיביים, רשת לגריל וכל דבר אשר יוסיף יופי ועמידות לאורך שנים לסביבתכם וביתכם.

מה מייחד אותנו?

הייחוד שלנו הוא במחירים הנמוכים והזמינים לכל דורש, היות ואנו מייבאים את המוצרים ישירות מספקים בחו"ל, ללא כל גורם מתווך.


לאחר 30 שנות ניסיון ומקצועיות בתחום הגלוון והמסגרות, החלטנו להוות עבור לקוחותינו מקום אשר בו תוכלו לרכוש במחיר הכי משתלם אלמנטים ברזל שחורים או מגולוונים וכך לחסוך מכם נסיעות מיותרות והוצאות כספיות שאינן נדרשות ובזאת נוזיל את עלויות הייצור והגלוון.

ייעוץ ללקוחות פרטיים

כמו כן, ללקוחות הפרטיים שרוצים לייצר באופן עצמאי עבודות מסגרות, יינתן יעוץ בנושא קנייה ושילוב של אלמנטים מברזל במוצרים, כולל ביצוע של גלוון קר.
אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אמין, מקצועי, אדיב ובעיקר משתלם לכל כיס.

מסילה לדלת אסם

עוגן סירה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן