שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

גילוון קר באמצעות ספריי

ברזל לפני גלוון קר באמצעות ספריי

מדריך לגילוון קר באמצעות ספריי ייעודי

גילוון הוא תהליך כימי בו מצפים ברזל או פלדה באבץ חמצני לצורך מניעת שיתוך וחלודה. השיתוך (קורוזיה) הוא תהליך הרסני עבור הברזל והוא נובע מחשיפה לסביבה. יש סוגים שונים של קורוזיה והמטרה של ספריי ייעודי הנמכר עבור לקוחות פרטיים ובעלי מקצוע היא להתמודד איתם. בגילוון קר עובר הברזל תהליך ניקוי כימי על ידי חומצות ותרסיסים. מי שרוצה לבצע גילוון באמצעות ספריי ייעודי צריך לזכור מספר מגבלות.

ראשית, גילוון קר מתאים לפחים שטוחים או אביזרי מתכת דקים בלבד. הוא אידיאלי עבור ברזל באורך של 5 מטרים. הסיבה לביצוע גילוון קר במשטחים אלו היא שהחום של גילוון רגיל עלול לפגוע בהם. שנית, עובי הציפוי של גילוון קר עומד על 15 מיקרון לעומת 80 מיקרון באבץ חם. זהו הבדל משמעותי עבור חלק מאביזרי הברזל ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

היתרונות של ספריי גילוון קר

גילוון ברזל המתבצע באמצעות ספריי מציע מספר יתרונות ייחודיים:

  • עלות מינימאלית
  • עמידות לזמן ארוך
  • אפשרות לביצוע גילוון עצמאי ומהיר
  • אין צורך בשיוף נטיפים
  • מתקבלת שכבה חלקה ואחידה של גילוון

חשוב להשתמש בספריי גילוון קר תוך שמירה על הוראות הבטיחות. במידה ומדובר על שימוש בספריי על מספר ברזלים בו זמנית ובמקביל, רצוי לרסס עם כפפות ומשקפי מגן. השימוש בספריי יכול להיות מסוכן עבור מי שאינו מחזיק בניסיון וברקע מקצועי.

בחברת אלקטרו כימי ישמחו לעמוד לרשותכם לצורך ביצוע כל עבודות הגילוון תחת קורת גג אחת. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לשמוע פרטים נוספים על האופן בו גילוון יכול להאריך את חיי מוצרי הברזל שלכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן