שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

החלדה מכוונת – מה זה ולמי זה מתאים?

גילוון אבץ חם

החלדה מכוונת – מה זה ולמי זה מתאים?

החלדה מכוונת נשמעת לכם כמו תהליך תעשייתי מסובך? תהליך המיועד למפעלים גדולים ולוקח חלק בייצור כמויות רבות של פריטי מתכת שונים? אם זו האסוציאציה הראשונית שעולה בדעתכם לשמע במילים "החלדה מכוונת", ודאי תופתעו לשמוע שזהו דווקא תהליך פשוט למדי, שנועד ליצירת מראה מסוגנן. זוהי שיטה המשמשת להוספת ניחוח מיושן ונוסטלגי לרהיטים ופריטים העשויים ממתכת. שירותי החלדה מכוונת מוצעים כיום על ידי חברות המתמחות בכך והיא נעשית תוך שילוב תהליכי עבודה מתקדמים, העוזרים לשמור על המוצר עצמו מבלי שייפגע במהלך תהליך ההחלדה. החלדה מכוונת מייצרת מראה וינטג' ישן, שכידוע לכל הפך בעשור האחרון לאחד מסגנונות העיצוב הפופולאריים ביותר.

מהי החלדה מכוונת?

החלדה מכוונת מעניקה מראה ייחודי למוצרי המתכת השונים; כיסאות, מסגרות של תמונות, שולחנות חוץ ועוד. החלדה מסוג זה נעשית באמצעות מכשור מיוחד, היוצר חלודה במתכת בתוך זמן קצר, מבלי שהיא תיפגע ובכך מדמה את פעולת הטבע במהירות. לאחר התהליך נצבע מוצר המתכת בלכה אפוקסית, המהווה שכבת הגנה שתפקידה שמירה על המוצר לאורך זמן. החלדה מכוונת תתאים כמעט לכל מוצר או פריט ממתכת, לרבות אלמנטים גדולים ומאסיביים דוגמת שערי כניסה לבית, סורגים או מעקות ביטחון.

למי זה מיועד?

אם אתם מעצבי רהיטים העובדים עם מתכות שונות, עוסקים בפירזול, או שאולי אתם אנשים מן השורה המעוניינים להפיח חיים חדשים בריהוט שלכם – זה עשוי להיות הפתרון. תהליך זה יהפוך את הריהוט בביתכם למסוגנן יותר וישווה לו מראה עתיק יפהפה.. הליך זה מאפשר לכל אחד לשלב בבית, במשרד או בעסק שלו פריט במראה נוסטלגי ישן, מיושן ומשופשף, סגנון המכונה בשפה המקצועית "שאבי שיק". זאת באמצעות תהליך טכנולוגי מתקדם הנעשה בשיטות עבודה המאפשרות השגת תוצאות ברמה גבוהה. החלדה מכוונת מוצעת במחירים השווים לכל כיס ומספקת פתרון איכותי, אסתטי מאד ובעיקר מרהיב ביופיו לחובבי הז'אנר. אל תוותרו על רהיט המתכת שלכם, גם אם נדמה שניזוק באופן בלתי הפיך – בדקו כיצד ניתן לשדרג אותו.

חברת אלקטרו כימי מציעה שירותי החלדה מכוונת, בהם נעשה שימוש במכשור מתקדם ואיכותי המביא לתוצאות ברמה גבוהה. החברה, הפועלת בתחום כבר למעלה משלושים שנה, מתמחה בעבודות מתכת שונות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן