שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

חידוש שרשרת עוגן באמצעות גילוון חם

שרשרת אחרי גילוון

רגע… אולי לא כדאי. אם העוגן שלכם חלוד – הוא כבר לא חזק ויציב כמו שהוא אמור להיות, והוא עלול למעול בתפקידו – עיגון כלי השיט שלכם אל מקום בטוח ליד החוף.

במקרה כזה אתם צריכים את המומחים בגילוון חם, אשר ידאגו להחזיר את העוגן ואת שרשרת העוגן אל המסלול, על מנת שיוכלו למלא את תפקידם.

חייגו עכשיו והמומחים של אלקטרו כימי ידאגו לעגינה בטוחה:

072-3257489


העוגן של הסירה או של היאכטה שלכם הוא זה שבזכותו ניתן להציב את הסירה או את היאכטה במקום אחד ולהיות בטוחים שהיא לא תזוז. אם העוגן חלש מדיי או מתפורר – מאוד יכול להיות שיום אחרי שעגנתם עם הסירה בחוף – היא כבר תהיה במקום אחר.

לכן, חשוב מאוד לדאוג לבצע חידוש שרשרת עוגן כשרואים סימני חלודה, וכך לשמר את יכולתו של העוגן לייצב באמת את היאכטה או את הסירה.

איך עושים את זה? פונים אל המומחים!

אלקטרו כימי מתמחה בשיפוץ ובחידוש עוגנים ושרשראות עוגנים, תוך התחייבות לביצוע עבודה יסודית שתאפשר לכם ליהנות מעוגן עמיד וחזק – ממש כמו חדש.

חידוש עוגן מתבצע על פי השלבים הבאים:

  • ניקוי חול – העוגן עובר תהליך של ניקוי חול לטובת הסרה של הציפוי הפגום.
  • גלוון חם – לאחר ניקוי החול מתבצע גלוון חם של העוגן, בעובי של 60 מיקרון.

חידוש שרשרת עוגן מתבצע על פי השלבים הבאים:

  • הסרת ציפוי ישן באמצעות ניקוי חול
  • הסרת חלקים פגומים מהשרשרת והשלמתה בחלקים חדשים
  • ניקוי וגלוון – ניקוי מכני של השרשרת וביצוע כלוון דיפוזיוני תוך כדי סיבוב בטרומל מיוחד על מנת שהגלוון ייעשה גם במקומות הקשים יותר לגישה.
  • יישום שכבה סיליקתית – יישום של שכבה סיליקתית על שרשרת העוגן במטרה למנוע את מגע של מי הים עם הברזל עצמו.

התוצאה:

לאחר ביצוע גילוון חם לשרשרת העוגן ולעוגן – יש עליהם שכבת מיגון חזקה שמונעת מהברזל לפגוש את המים וכך מונעת היווצרות של חלודה לאורך זמן. גם לאחר שיחלפו השנים ייווצר בכל זאת מפגש כזה ושוב תתחיל להיווצר חלודה – ניתן לבצע חידוש נוסף שלהם ולהחזיר עטרה ליושנה. למעשה – גם שרשרת חדשה אינה מיוצרת ברמה של הגלוון שמתבצע אצלנו, כך שאין בכלל ספק שעדיף לחדש מאשר לרכוש עוגן ושרשרת עוגן חדשים.

אנחנו כאן לשירותכם

אם יש לכם סירה או יאכטה ואתם רוצים שהעוגן שלכם יאריך ימים, אתם מוזמנים להביא את העוגן ואת שרשרת העוגן אלינו ואנחנו נדאג לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב – לגלוון. העבודה מתבצעת באחריות מלאה, כך שמובטח לכם שתקבלו שרשרת עוגן ועוגן חזקים, יציבים ועמידים בפני חלודה.

למידע נוסף – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך הטופס צור קשר ונשמח לסייע לכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן