שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

מעקות ברזל

מעקה נחשב לאחד מהאלמנטים החשובים ביותר בבית לשם שמירה על בטיחות הדיירים. המעקה מונע נפילות בכך שהוא מהווה חיץ בין דיירי הבית לחללים שתחתיהם (גרם המדרגות בין קומות, גובה הבניין במרפסת) וכמו כן משמש למאחז יד לצרכי הישענות ותמיכה, במיוחד כשמדובר במעקות פנים. מבין כל סוגי המעקות הקיימים, מעקות ברזל נחשבים למבוקשים ביותר, ובשורות הקרובות תקבלו את כל המידע שיגרום גם לכם להבין מה כל כך מיוחד בהם וכיצד לרכוש אותם בצורה נכונה ומושכלת שלא תאכזב אתכם.

היתרונות של מעקות ברזל

הצורך במעקה בבתי מגורים עולה כאשר מדובר במבנה שבו יותר מקומה אחת, כך שחלה החובה להתקין אלמנט שכזה על מנת למנוע מצב של נפילה מהצדדים ולאפשר אחיזה נוחה ובטוחה בזמן הירידה והעלייה במדרגות. מעקה ברזל נחשב לבחירה מצויינת שתשתלב בכל בית מגורים, וזאת בזכות החוזק הרב של החומר והיכולות העיצוביות המגוונות שניתן לבחור מהן. רכישת מעקה ברזל למדרגות הבית תבטיח לכם אלמנט שיחזיק שנים רבות ושניתן להשלים באמצעותו את המראה העיצובי של הבית באמצעות קביעת הסגנון, עובי הפרופיל והצבעים שיבחרו.

כמובן שמלבד עיצוב ואיכות חשוב להיות מודעים גם לתקן של מעקות ברזל שמיועדים לבתי מגורים, על מנת להיות בטוחים בבחירה שלכם. התקן עצמו מחייב את היצרן על כך שהמעקה יהיה בגובה של 105 ס"מ לפחות ושהמרחק בין המעקה על שלל חלקיו לקיר לא יפחת מ- 10 ס"מ. חוקים אלו נועדו על מנת למנוע נפילות מעל המעקה או בחלק התחתון שלו ע"י ילדים.

מעקה ברזל למרפסת

המעקה הינו חלק מרכזי גם מכל מרפסת, כשגם במישור הזה מעקה ברזל נחשב לבחירה מבוקשת ביותר. כיום ניתן לרכוש מעקה ברזל למרפסת שמעוצב בצורה הרבה יותר מיוחדת מהסטנדרט הרגיל שהכרנו, דוגמת מעקה קופסא שניתן להניח עליו חפצים כגון עציצים וקישוטים אחרים, מעקה "בטן" שמקנה תחושה הרבה יותר מאווררת וחופשית, מעקה ישר ניצב למשטח, מעקה בסגנון חדש ומודרני בשילובי זכוכית ומעקה במראה אנגלי-כפרי עתיק. גם במקרה של רכישת מעקות למרפסת ישנם תקנים ברורים שחשוב להתייחס אליהם, כגון רוחב של מעל ל- 10 ס"מ (מדמה למעשה ראש של ילד) במטרה שלא יוכלו לעבור דרכו, וגובה של לפחות 110 ס"מ.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא ההתאמה של הברזל לסביבה החיצונית לבית, לגשם, ללחות, ליובש ולחום קיצוניים. לשם כך על הברזל של המעקה להיות מגלוון (ציפוי שמקנה לו עמידות) וצבוע כדי להשיג איטום מוחלט. כיום ניתן למצוא שיטות צביעה וגילוון שבסופו של דבר משלבים בין פונקציונאליות לעיצוב באופן מושלם.

בתקופה האחרונה, התחילו להכניס גם רשתות אקספנדד מגדלים שונים ובמבחר גדול כדי ליהנות ממראה מאוורר ותעשייתי.
ניתן לקנות אצלינו מבחר רשתות בגדלים ממטר וחצי עד 3, פלטות ישרות.

מה טווח המחירים של מעקות ברזל?

המחירים של מעקות ברזל משתנים בהתאם למורכבות ההכנה שלהם, תנאי ההתקנה בשטח ואיכותם. מעקות ישרים למשל שמותקנים על מרפסות נחשבים לזולים ביותר ואילו מעקות "בטן" או מעקות פנים מעוצבים הם היקרים ביותר. המחירים נעים בין 700 ל- 2,000 שקלים למטר כאשר למחיר זה יש להוסיף עלויות נוספות כגון הגילוון ואיכותו (גילוון חם, גילוון קר), שיטת הצביעה ותוספות על עיצובים מיוחדים נוספים. גם למותג המעקות תפקיד מרכזי בקביעת המחיר כאשר מסגריות בעלות שם עשויות לגבות מחירים הרבה יותר גבוהים מאלו שתוארו לעיל.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן