עמודים לגדר

מדוע כדאי לכם לרכוש דווקא אצלנו עמודים לגדר:

במהלך הזמן ברזל ופלדה מתבלים ומתחילים לצבור חלודה לאחר שהם עוברים תהליך כימי הנקרא "שיתוך". השיתוך הוא חימצון של המתכת, וכשלא מסירים את החלודה בתהליך כימי אלא צובעים אותה ואוטמים אותה לאחר זמן מה החלודה תעלה על שכבת הצבע ושוב העמוד יהיה רקוב ובלוי.

אנחנו בחברת "אלקטרו כימי – גלוון קר" מתמחים בציפוי מתכות באבץ, ציפוי שימנע את החלודה לשנים ארוכות וייתן לכם שקט נפשי. עמודים לגדר שעברו גילוון הם עמודים עמידים יותר ואיכותיים יותר, עמודים שנשארים במצבם זמן רב וחוסכים לא מעט עוגמת נפש ללקוח.
 

שיטות הגלוון לעמודי גדר

גלוון קר – חלקי הברזל עוברים ניקוי כימי והקורוזיה והשומנים מוסרים מהם. חלקי העמודים נכנסים לאמבט נוזלי שם מתבצע תהליך הציפוי באבץ בצורה חשמלית.

גלוון חם – חלקי הברזל עוברים ניקוי כימי ולאחר מכן מוכנסים לאמבט של אבץ מותך בטמפרטורה של 460 מעלות. עם הוצאת החלקים מהאבץ, החומר מתקרר על חלקי הברזל וכך מתקבל הציפוי. 

השיטה הקרה מתאימה יותר לפחים שטוחים או לאביזרי מתכת דקים באורך של עד 5 מטרים, שהחום עלול לפגוע בהם. אנו ממליצים גלוון קר לגדרות, גלוון חם לא יתאים לרוב סוגי העמודים לגדר. התייעצו איתנו לבחירה נכונה.

מוצרי ברזל עמידים

אם אתם צריכים עמודים לגדר אנו ב"אלקטרו כימי – גלוון קר" נשמח לסייע לכם. אנו מספקים אלמנטים שונים מברזל כמו מעקות, רוזטות מתכת, גדרות, שערים, סורגים, עיצובים מיוחדים מברזל צירים ומסילות ופריטים רבים אחרים לענף המסגרות. אנו מקפידים על מחירים אטרקטיביים באמצעות ייבוא ישירות מספקים בחו"ל, ובעיקר על מוצרים איכותיים מה שיחסוך לא מעט כספים ללקוחות שלנו בטווח הרחוק.

מוצרים נוספים שניתן למצוא אצלנו:

פלטות ברזל עם חורים במידות משתנות מברזל בצבע שחור או מגלוון

מכירת רשתות מתכת מגולוונות, רשתות פח, רשתות אקפנדד,רשתות לריהוט. רשתות המשמשות לגדרות, מעקות ,לריהוט מתכת ופתחי אוורור.

תיבות דואר

מגנט עזר למסגרים ורתכים

מגנטים למשקלים 11 ,22 ,33 ק"ג.
כמו כן נותנים גם זויות 90 ו45 מעלות.מקלים על העבודה ונוחים מאד.מחירים הכי זולים בארץ מהיבואן לצרכן !
למחירון המוצרים לחץ כאן

רוזטות מתכת וכיפות לפרופילים וצינורות

שירותים נוספים

מעבר למכירת מוצרי מתכת איכותיים ובנוסף לגלוון ברזל וציפוי אבץ למגוון מתכות, אנו מספקים גם ליווי וייעוץ מקצועיים בדרך לבחירת הגדר הרצויה לכם כמו גם כל אלמנט אחר ממתכת. אנו עוסקים גם בגלוון שרשראות ועוגנים של יאכטות ומבצעים החלדה מכוונת של מוצרי מתכת שונים בכדי לספק את המראה העתיק והאותנטי.

השירותים אותם אנו מספקים ניתנים ללקוחות שלנו עם ניסיון רב של מעל ל-30 שנה, בהם הלקוחות שלנו נהנים משירות איכותי ואמין.

אז אם אתם צריכים גדר ורוצים לפטור את עצמכם מהצורך לטפל בה או אם אתם מסגרים או אנשי מקצוע בכל תחום שהוא שעוסקים במתכות שונות, הגעתם למקום הנכון. אנו בחברת "אלקטרו כימי – גלוון קר" נשמח להעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ולספק לכם מגוון פתרונות איכותיים.

 
לבחירת עמודים לגדרות פנו אלינו ונשמח לסייע לכם!
072-3257489

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן