שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

פתרונות גידור

פתרונות גידור עמודים רשתות

בין אם מדובר בשטח פרטי, עסקים, חברות, מפעלים או שטחי מרעה, פתרונות גידור נחוצים ולא ניתן להסתדר בלעדיהם. גידור רכוש, שטחים ומבנים מאפשרים שליטה על כניסה, מניעת גניבות ושמירה על בטיחות. ריכזנו עבורכם כמה פתרונות גידור מומלצים.

עמודים לגדר

עמודים לגדר יכולים לבוא ממגוון מתכות, אך ההמלצה היא לוודא שהעמודים לגדר עשוים מחומר חזק וכבד. עמודים לגדר מברזל מתאימים במיוחד למגוון אפשרויות גידור. החשש המרכזי בזמן בחירה בעמודים לגדר מברזל הם לחות וגשמים, אשר עלולים לגרום לחלודה. הפתרון הוא פשוט, גילוון ברזל. הגילוון שומר על הברזל מפני נזקים חיצוניים ובכך מאריך את השימוש בו.

רשתות נירוסטה

לרשתות גידור אנו נמליץ בחום על רשתות הנירוסטה, הן קלות במשקלן, עמידות, קלות לניקוי ואינן מחלידות. אנו ממליצים על רשתות נירוסטה גם כיוון ובמידה ונדרשת החלפה, ניתן לעשות זאת בקלות ובמחיר נוח. רשתות נירוסטה מתאימות גם לגידור בתוך מבנים, בפעלים ועסקים.

רשתות אקספנדד

רשתות אקספנדד הן הטרנד החדש לגידור, הן יכולות להתרחב ולהתאים למגוון חללים. ניתן להרחיב אותן ולקצר אותן בקלות ובגמישות. רשתות אקספנדד מציאות יתרונות רבים, גם בשל העמידות שלהן. גם מבחינת ניראות ישנו ביקוש נרחב לרשתות אקספנדד גם מבחינת האסתטיקה ולא רק לגידור.

פתרונות מותאמים אישית

באלקטרו כימי אנו מציאים פתרונות מותאמים אישית, החל מהתאמה על פי גודל ועד לבקשות ספציפיות אודות עיצובים שונים, צבעים ועוד. התייעצו איתנו ונעזור לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן