שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

גילוון שרשרת עוגן

סובלים מקורוזיה וחלודה? מעוניינים לבצע גילוון לעוגנים ושרשראות ולא יודעים למי לפנות?
צלצלו עכשיו לחברת אלקטרו כימי 072-3257489

חברת אלקטרו כימי מתמחה ב גלוון קר וייעוץ בנושא קורוזיה ומזמינה את לקוחותיה ביניהם בעלי סירות ויאכטות לנצל את הידע שרכשה לאורך שנים. בחברתנו תוכלו למסור עוגנים ושרשראות שהעלו חלודה עם מגע עם מי הים, לחידוש בעלויות נמוכות ללא צורך לרכוש סוללה חדשה.

השרשרת והעוגן עומדים בשחיקה רבה לאורך זמן ובתנאים קשים. מי המלח בים גורמים לעיכול של הציפוי הקיים ומדי פעם יש לחדשם, אם אין אנו מעוניינים להגיע למצב של עיכול הברזל (מצב של נזק בלתי הפיך) אשר מצריך החלפת המוצר עלינו לחדש את שכבת האבץ

שרשרת עוגן לפני גלוון:

שיפוץ עוגנים לסירות

אלקטרו כימי מבצעת גילוון אבץ לשרשראות בשיטה של טרמו דיפוזיה עם פסיבציה פוספטית בתוספת סילר סילקתי אשר מונעת מגע עם מי הים ומאריכה את חיי השרשרת. בנוסף אנו מבצעים ניקוי מחלודה וצבע לחלקים קטנים וברגים בתפזורת, עם אפשרות הכנה לצבע או ביצוע גילוון אלקטרוליטי בטרומלים.

חברת אלקטרו כימי מעניקה שירות, ייעוץ וליווי לבעלי מקצוע מכל התחומים, החברה עוסקת בציפוי מתכות כגון : ברזל, פלדות, פליז נחושת ועוד..

גילוון עוגנים ושרשראות באמצעים מתקדמים היא פעולה מומלצת לשימור לאורך שנים. בכל שלב ניתן שוב להסיר את שכבת האבץ הישנה ולשים שכבה חדשה במקום. (ראה תמונות נלוות).

בכל עת תוכלו לפנות לחברתינו ולהימנות בין לקוחותינו המרוצים לאורך שנים.

שרשרת עוגן אחרי גלוון:

בנוסף מכירת שרשראות ימיות מנירוסטה 316

בעוביים משתנים:
8 מ"מ
10 מ"מ
12 מ"מ

צרו קשר עם "אלקטרו כימי – גילוון קר" ונשמח לספק לכם גילוון אמין ואיכותי.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן