שירותינו כוללים:

צרו עמנו קשר:

נשמח על מילוי הפרטים על מנת שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם.

רשתות אקספנדד

רשתות מתכת דקורטיביות מגולוונות

לא פעם תחום הבנייה והעיצוב חוברים ביחד, וזאת כי לצד עיצוב מודרני יוקרתי, גם יש ביקוש לעיצוב מודרני אורבני, וכאן מראה של בניין בשלבי בנייה נכנס לתמונה ואף מציע רשימה ארוכה של אופציות עיצוביות – כגון קירות חשופים ורשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד, ולו כי המראה המתכתי מחורר יוצר לא מעט עניין ואף מאפשר לשחק בין הסתרה להצצה, לייצר חלוקות למתחמים מבלי לגרום לתחושת מחנק ואף מאפשר ליהנות מחוזק מבני , כמו כן ניתן להשיג אצלנו פרופיל ומסגור לרשתות .
 
הולך וגובר השימוש ברשתות אקספנדד כמחליף לזכוכית שקופה לאחר שנים של שימוש בזכוכית שקופה אשר אטמה את הביניינים לאויר נקי וחסמה את זרימת האוויר לתוך המבנה .

קהילת המעצבים והאדריכלים החליטו להתשמש ברשתות ארוגות ורשתות אקספנדד כדי להשאיר את המראה החשוף שהיה נגלה במחיצות ומעקות זכוכית אולם לאפשר לאויר לחדור לתוך המבנה.

✔ מלאי חדש של צורות ורשתות בכל שלושה חודשים
✔ רשתות איכותיות ובלעדיות רק באלקטרוכימי

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו :
072-3257489

רעיונות?

רשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד, יכולות לכסות מבנים, להיות חלק מהותי מריהוט אורבני, להגן על מגוון אזורים, להיות חלק אינטגרלי מכונניות וספריות, לשמש כמעקה, להוות מחיצות וכדומה, ועל כן כבר כיום ניתן לראות רשתות אלו בלא מעט מוקדים פופולאריים, כגון אולמות תצוגה, משרדים, מתחמי אירועים, ברים, מסעדות ובתי קפה, וזאת כי למרות שסך הכול מדובר בחומר לכאורה פשוט, הוא עדיין מרתק ועשוי להתאים למגוון קונספטים מתחום העיצוב, ואם נזכיר שהוא גם חזק, מתאים עבור צרכי חוץ (ולו כי הוא מגולוון), אינו תופס מקום רב ומושך את העין, הרי שאין להתפלא שהשילוב של נתונים פרקטיים ועיצוביים הביאו אותו גם אל משרדי פייסבוק, כאשר שם מצאו לנכון לעשות בו שימוש באזור מתקני האופניים, וזוהי כאמור רק דוגמה אחת מבין שלל האופציות האפשריות.

רשת מתכת שחורה

רשתות חניון אופניים

רשתות חניון אופניים

מידע שימושי

חשוב לדעת שכיום ניתן להשיג רשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד בתצורת פלטות ישרות ולא בגלילים, כך שכבר ניתן להסיק עד כמה מדובר בחומר חזק, איכותי ומרשים, ובנוסף גם השינוע שלו יותר נוח. כמו כן ניתן להשיג רשתות מעין אלו במגוון הגדלים הבאים : 2X1 , 3X1.5 וגם 2.5,X1.25 כאשר העובי מסתכם בסה"כ 2.5 מ"מ. אי לכך הנראות מאוד עדינה וניתן לשחק עם הגדלים המוצעים עבור השגה של כל מטרה עיצובית רצויה.

רשתות מתכת

רשת פח

לסיכום נציין שרשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד הן חזקות, דקות, בעלות נראות שמושכת את העין, מותאמים עבור מגוון צרכי דקורציה ופרקטיקה, מאוד פופולאריים כיום וכל שנותר לעשות זה להבין שמדובר בחומר חזק, מרשים ועמיד, כך שפשוט יש לתת דרור לדמיון. גם אתם מבקשים לרכוש רשתות דקורטיביות שכאלו במחיר הוגן לצד איכות ברמה הגבוהה ביותר? גם אתם רוצים ייעוץ מקצועי לצד הספקה מהירה? גם אתם רוצים גלוון מבטיח לצד ניסיון עשיר? גם אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "אלקטרו כימי גלוון קר" וליהנות מאחריות מלאה לצד ניסיון של יותר מ-30 שנה!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו :
072-3257489

רשת מושטחת מגולוונת חור 12.5 ×25ממ בעובי 1.5ממ.מגיעה בפלטות 1.25×2.5מטר. Pl-7.5

רשת מרותכת מגולוונת מחוט 5 מ"מ חזק במיוחד. חורים 100×100 מ"מ. משמשת לדקורציה בחנויות לצורך תלית מוצגים כמו כן לדקורציה של תלית צמחיה.

פח מגולוון מנוקב אומים בקוטר 10 מ"מ. עובי 1.5 מ"מ. מידות פח 1×2 מטר

רשת אומים מפח מגולוון במידות פלטה 1.25×2.5 מטר. גודל חור 25 מ"מ. עובי חומר 1.52 מ"מ.

הרשתות שלנו לפי דגם:

רשתות אקספנדד נוספות׃

התרשמתם? נשאר לכם לחייג או להגיע אלינו
072-3257489

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן