מכירת רשת נירוסטה

מהיום ניתן לקבל את הרשתות שלנו חתוכות למידות על פי בקשת הלקוח וממוסגרות כולל צביעה בתנור!

רשת נירוסטה היא אחת הרשתות העמידות ביותר שיש. הנירוסטה ידועה כמתכת עמידה במיוחד אך בחירת רשתות נירוסטה עדיין לא תהיה פשוטה כל כך. זה הזמן להבין כיצד לבחור אותן נכון ומתי הן שימושיות.

 
רשתות נירוסטה
רשת נירוסטה
חדש באלקטרו כימי מכירת רשת נירוסטה - 580 ש"ח לפלטה בגודל 2*1 מטר Price: 580.00new

מי מוכר רשת נירוסטה?

מכירת רשתות נירוסטה מתבצעת לכל המגזרים ולא רק למגזר התעשייתי בכל יום ויום, מטעמן של חברות ברזל ומסגריות בכל רחבי הארץ. הרשתות יכולות להיות שונות מאוד זו מזו בכל מיני פרמטרים, החל מהמרווחים שיש ביניהן ועד איכות הנירוסטה, ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק מעמיק לבחירה.

פלטת נירוסטה
חדש באלקטרו כימי מכירת רשתות נירוסטה - לפלטה בגודל 2*1 מטר 580.00

מה המחיר של רשת נירוסטה?

רשת נירוסטה יכולה לעלות החל 290 שקלים למטר רבוע. ככל שרשת הנירוסטה תהיה עמידה יותר לטווח הארוך כל למעשה המחיר יעלה, כאשר לעתים הרשת יכולה לעבור ייצור בהתאמה אישית לצרכיו של העסק.

בדרך כלל רשת כזו תהיה יקרה יותר והיא תתאים לכל מיני מוצרים בתעשיות שונות שדורשים רשתות שאין בשוק באופן כללי.

רשתות נירוסטה לעיצוב

עיצוב פנים של חנויות ומרכזים מסחריים משלב אלמנטים בעלי פונקציונאליות גבוהה לצד מראה עיצובי נקי בקווים המתחברים לאמירה הדקורטיבית של כלל החלל. העיצוב שמושך את העין כבר מחלון הראווה ועד לסיור בחלל כולו עושה שימוש בחומרים שונים במטרה לחבר בין איכות ועמידות, יכולות שימושיות ומראה מרשים.

רשת נירוסטה היא אחד הכלים המשמשים לא מעט את מתחמי המסחר והתעשייה, כאשר בזכות החומר האיכותי ניתן ליצור בעזרתו לא מעט שימושים.

רשת נירוסטה- יתרונות:

עמידות – נירוסטה היא פלדת אל חלד המכילה כמות גבוהה של כרום, מה שהופך אותה לעמידה במיוחד בתנאי חוץ ובתנאי פנים. הנירוסטה אינה מחלידה ואינה מפתחת קורוזיה, אינה חדירה למים ואוויר ועמידה בפני שחיקה, שריטות ומכות חיצוניות.

רשת נירוסטה גמישה – הנירוסטה במצבה הגולמי מגלה גמישות גבוהה גם בתנאי חום נמוכים יחסית ועל כן ניתנת לעיצוב במגוון אפשרויות.

עלות נמוכה – ביחס למתכות כבדות עלותה של נירוסטה גולמית הוא נמוך ועל כן היא תופסת פלח ניכר מתעשיית המתכות והייצור.

שימושים של רשת נירוסטה

סינון – רשתות נירוסטה יעילות במיוחד בסינון, בהגנה מפני מזיקים וביצירת חוצצים למטרות שונות. הרשתות מנירוסטה יכולות להחליף רשתות ומארגי טקסטיל בהגנה על החלל הפנימי, ומציגות יכולת עמידות משופרת.

עיצוב – הרשתות משמשות לעיצוב חלונות ופתחי תאורה, מגיעים בדרגת צפיפות לבחירה ומעניקות כלי שיצירת מראה אלגנטי ועיצוב ייחודי. ניתן להשתמש ברשתות מסוג זה לחיפוי חלקי של קירות בזכות האפשרות להזמנת רשתות נירוסטה בהתאמה אישית ובגדלים שונים.

ייבוש מזון – גם בתעשיית המזון עושים שימוש ברשתות נירוסטה לצרכי ייבוש קטניות ופיצוחים.
 
ייצור של רשתות מנירוסטה ומחומרי מתכת אחרים מתקיים בתעשיית הייצור של פתרונות תעשייתיים, גלוון חם וקר, ייצור ומוצרי ברזל נוספים. איכות המוצרים חשובה במיוחד בשל העובדה כי מדובר במוצרים המשמשים תעשיות גדולות, מפעלים ובתי מסחר.

כיצד נבחר רשת נירוסטה

רשת נירוסטה חייבת להיבחר בקפידה רבה לפי מספר פרמטרים. ראשית יש לשים לב ממי אתם קונים כיוון שמדובר ברשת יקרה שאמורה להיות עמידה, ולרוב השימושים בה יהיו חשובים מאוד.

בחרו את הרשת מחברה מוכרת ומנוסה בתחום כאשר גם המחיר שלה צריך להיות מחיר הולם לטווח המחירים הממוצע. יחד עם זאת

רשת נירוסטה חייבת להיות מתאימה לשימוש שלכם באופן מדויק, בין אם מדובר על רמת העמידות שלה, על המבנה שלה ועל המשקל שלה.
 
חברת אלקטרו כימי היא חברה ותיקה ומנוסה העוסקת בציפוי מתכות, החלדה מכוונת, גילוון קר ושלל פתרונות מברזל לכלל התעשיות, בהתאמה אישית, במקצועיות, באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים.
לשאלות ולמידע נוסף על רכישת רשתות נירוסטה פנו לאלקטרו כימי – אלמנטים מברזל עוד היום!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של בית העסק מופיע באיזור "פרטים נוספים" בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן